Gurme Haber

İzmir’de Yeme-İçme Sektörüne Özel Doğru Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi ve Yazmak ve Bloglar Üzerine Söyleşimizi Tamamladık

Mayıs 2016’da İstanbul’da düzenlediğimiz Yeme-İçme Sektörüne Özel Doğru Sosyal Medya Kullanımı eğitimini yaz sıcakları bastırdı, bastırıyor, bastırmasın derken İzmir için de planladık ve başarıyla tamamladık. Gıda, perakende, reklamcılık ve danışmanlık sektörlerinden katılımcılarla gerçekleştirdiğimiz eğitimimiz sonrasında aldığımız geribildirimler eğitimin son derece verimli geçtiğini bir kez daha gösterdi bizlere.

Sitemizin yaratıcısı Salih Seçkin Sevinç – nam-ı diğer Salih Abi- tecrübesini belli bir plan dahilinde İzmir’in öncü firmalarından katılımcılara aktarırken katılımcıların çalıştıkları sektörlere ilişkin sorularını da yanıtsız bırakmadı. Sosyal medya kullanımı konusunda kafaların karışık olduğunu biliyoruz. Neyse ki çeşitli sektörlerden olan katılımcılarımız hem birbirlerini tanıma imkanı buldular hem de sosyal medyaya hangi açıdan bakmaları gerektiğini gördüler.

salih-seckin-sevinc-soylesi

Eğitim sonrasında düzenlediğimiz söyleşi, Salih’in kitapları Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya, Her Şeyin Başı Blog ve Harbi Yiyorum üzerinden başladı. Yazmanın hayatımızdaki yeri ve bu tutkunun bizi götürdüğü hallerden bahsederken söyleşi beklentimizin de ötesinde keyifli ve şifa veren bir hal aldı.

Salih’in eğitim ile ilgili kişisel sitesinde paylaştığı yazıyı buradan okuyabilirsiniz.

Eylül başı itibariyle bu bağımsız eğitimleri farklı şehirlerde ve talebe göre tekrar şekillendirmek istiyoruz.

Eğitimler hakkında haberdar olmak için ya da kurumunuza özel eğitim talepleriniz için [email protected]‘a e-mail gönderebilirsiniz; böylece sizi de e-mail listemize ekleriz.

 

Beril Erbil

Harbiyiyorum.com'un İzmir'den sesi. Edebiyat sevdalısı. Yazı ve edebiyat atölyeleri düzenliyor. Okuyor, yazıyor, keşfediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir