Gurme Haber

Kadıköy Moda Yeni Pizzacısı “Pizza Il Forno” ya Kavuştu!

Pizza Il Forno, 2013 yılında Ankara’da başladığı macerasına Eskişehir ve ardından İstanbul ile hız kesmeden devam ediyor.

İstanbul için ilk şubeyi Kadıköy Moda’da Mart ayında açtılar ve Salih Abi de açılır açılmaz mekanı hemen ziyaret etti. En başta pizzalarının tadına baktı tabii. Söylediğine göre füme dana kaburgalı, roka, parmesanlı pizza ile dört peynirli pizza mekandaki favori pizzaları olmuş. Ayrıca sucuklu pizzası için “Kahvaltıda kahvaltı niyetine yenir! O derece başarılı…” dediğini duyduk.

Çiçeği burnunda bir mekan olan Pizza Il Forno‘nun Moda şubesi ile İstanbul çıkarması hayırlı uğurlu, bol bereketli, pandemi etkisinden ırak olur umarız. Ofisimiz Moda’da olunca bu habere biz oldukça sevindik açıkçası. Muhtemelen ofis toplantılarımızda da bolca Pizza Il Forno pizzalarından görüp, tadacağız.

Kısacası taş fırında pişen, incecik hamurlu, taptaze ve seçme malzemeli pizzalar için yeni adresimiz belli oldu. Ne mutlu bize. Ayrıca duyumlarımıza göre mekanda ilerleyen günlerde bira ve şarap da sunulmaya başlanacakmış. Bu bağlamda Pizza Il Forno‘da pizza dışında atıştırmalık lezzetlerin de öne çıkacağını düşünüyoruz.

Mahallemize hoş geldin Pizza Il Forno!

Pizza Il Forno
Adres:
Moda Caddesi 153/A Kadıköy-İstanbul
Tel: (0216) 336 06 66

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir