Diğer ListelerKayseri

Kayseri’de Nerede Ne Yenir? – Girizgah-

Kayseri’de Nerede Ne Yenir?

Evet, Harbi Yiyorum olarak yıl içinde keyfimize göre dağınık olarak yazdığımız yazılardan anlamlı bir birliktelik oluşabileceğini anladığımız zaman onları bir “Nerede Ne Yenir?” yazısı altında toplamak da vacip oluyor.

Bu hem okuyucu için hem de bizim için kolaylık oluyor.

Bu sefer karşımızda Kayseri var! Eğitim amaçlı yaptığımız ziyaret sonrasında Kayseri’de arka sokak lezzetleri konusunda çok güzel keşiflerimiz oldu. Hatta herkesin ağzında olan Mantı ve Yağlama konusuna hiç girmedik bile…

Peki Kayseri’ye gittiğiniz zaman harbi bir yiyici olarak nerelere mi gitmelisiniz? Bizce birinci sıraya Pöç, ikinci sıraya da Sac Kavurma’yı almalısınız. Mantı ve yağlama sonraki işler…

Buyrun bakalım; restoranlar ve öne çıkan lezzetleri aşağıda… Linklerin üzerine tıklayarak detaylı inceleme yazılarımıza ulaşabilirsiniz. İsterseniz paket halde “Kayseri’de Nerede Ne Yenir?” yazılarımıza da bekleriz.

Şimdiden Kayseri’de lezzet peşinde olan arkadaşlara Harbiyiyorum olarak selam ederiz.

Afiyet olsun…

Gittiğiniz yerlere bizden de selam götürün!

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir