Gastro Kitap

Kitap Tanıtım: Tatlısıyla Tuzlusuyla Soframız |H. Güler Vural | Elit Yayınları

H.Güler Vural‘ın kaleme aldığı ve 2013 yılında Elit Yayınları tarafından yayınlanan Tatlısıyla Tuzlusuyla Soframız kitabı, tabir-i caizse her eve lazım bir yemek kitabı… Kitabı aldığımda içeriğinin bu kadar geniş olduğunu düşünmemiştim. Sayfaları karıştırmaya başladıkça şaşkınlığım daha da artmaya başladı. Çünkü Tatlısıyla Tuzlusuyla Soframız kitabı gerçekten adının hakkını veren bir kitap.

464 sayfa olan kitapta tatlısından tuzlusuna aklınıza gelebilecek her tarif fazlasıyla mevcut. Çoğu yemek tarifi, yazar tarafından bizzat denenmiş ve fotoğraflanmış. Her sofranın olmazsa olmazı ekmek ile başlayan tarifler, omletten salataya, makarna ve mantıdan baklagillere, diyet yemeklerinden dondurmaya kadar bir çok tarif içeriyor. Tariflerin haricinde pratik bilgilere de yer veren kitap, okuyucunun sayfaları merakla karıştırmasını sağlıyor.

Siz de “Evimde bir tane yemek kitabı olsun, tam olsun.” diyenlerdenseniz Tatlısıyla Tuzlusuyla Soframız kitabını arşivinizde bulundurmak isteyebilirsiniz. Kitabı İdefix‘den veya Kitap Yurdu‘ndan satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir