İzmirKöfteKöfteci Dosyası

Köfteci Dosyası: Bizim Köfteci Hidayet, İzmir (3.Hafta)

Köfteci dosyamız güzel ilgi gördü ve 3. hafta ile devam ediyoruz. Her hafta Pazartesi günü bir köfteciyi ve köftesini ele alıyoruz ve onu hızlıca inceliyoruz. Bu hafta rotamızı İzmir’e verdik ve İzmir’in gastro merkezi sayılan Kemeraltındaki Bizim Köfteci Hidayet ve köftelerine künye yaptık.

Bizim Köfteci Hidayet’e buyrunuz…

İsim: Bizim Köfteci Hidayet
Kuruluş: 2005
Yer: Konak, İzmir
Köfte Stili: Kasap Köfte
Köfte Kıyma Bileşenleri: %100 dana, sulu.
Izgara: Meşe kömürü
Çalışanlar: Sakin. Güleryüzlü. İzmirli.
Ekstra Lezzetler: Malum İzmirdesiniz. Burada Tarihi Kemeraltı çarşısında köftenizin yanına rakınızı söyleyebilirsiniz. Ayrıca mekan bir kasap&et pişirme yeri özelliğine de sahip. Dry Aged dolabı da mevcut olduğu için, dilerseniz köftenizin yanında et çeşitlerinden de deneyebilirsiniz.
Ödeme Yöntemleri: Nakit, kredi kartı ve yemek kartları da geçerli.
Çalışma Saatleri: 10:00 – 23:00
Sonuç: İzmir Kemeraltı Çarşısı’nın tarihi atmosferi içerisinde köfte ihtiyacınızı tam anlamıyla İzmir usulü karşılayabilecek bir lokanta. Dilerseniz Bizim Köfteci Hidayet hakkında detaylı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Adres: Konak Mahallesi, 902. Sokak, No 27, Konak, İzmir, Konak, İzmir
Tel: 0232 4459055
Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir