Genel Yemekler

Kokoreçli Midye Dolmalı Çiğ Köfte Dürüm Challenge (Siz İstediniz Biz Yaptık – Midyeci Barış)

Önceki midye dolmalı çiğ köfte videomuza “Yuh bari içine kokoreç de koyaydınız!” dediniz; biz de sizi dinleyip Didim’e bir kez daha gittik ve Kokoreçli + Midye Dolmalı + Çiğ Köfte Dürüm yaptırdık. Mekan Barış Midye – Didim, Altınkum.

(Eşsiz lezzet ve mekan keşifleri için Harbiyiyorum Instagram Hesabımızı takip etmeyi unutmayın!)

View this post on Instagram

ÇİĞ KÖFTELİ 😅 KOKOREÇLİ 😗 MİDYE DOLMA DÜRÜM 🌯 😲 Siz istediniz 🙄 Biz de yaptık 🤟🏼 Geçtiğimiz ay başında Didim’de 👉🏼@barismidye 👈🏼( Takip edin) de yaptırdığımız midye dolmalı çiğ köfte dürüm 🌯 videomuz infial yaratmış, sosyal medyada çeşitli kulvarlarda “Yok artık! İçine Kokoreç de koyun bari de tam olsun.” gibi itham/isteklerde bulunmuştunuz 🙄 Biz de bunun üzerine sizi dinledik ve atlayıp tekrar Didime gittik 😎 Sonuç 💥 Biz demiyoruz orada deneyenler yorumladı hatta . Lütfen küfür etmeden, insani sınırlar çerçevesinde tartışalım ☺️ Biribirimizin görüşüne saygı duyalım 👍🏼 İyi geceler . Not: Video’da bıdık bıdık konuşan kız @tutkucukersan ve gerçek düşüncelerini söyledi . #çiğköfte #midyedolma #didim #harbididim #delish #streetfood #sokaklezzetleri #gourmetfood #foodporn #kokoreç #burritto #sakatat #🌯

A post shared by © Harbiyiyorum.com 👉🏼 Yemek (@harbiyiyorum) on
Hande Urgancıoğlu Kardaş

Seyahat etmek, yeni yerler ve lezzetler keşfetmek, gittiğim yerlerden anılar biriktirip dönmek en keyif aldığım şeyler arasında. Harbiyiyorum'da da bunun için yazmaya başladım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir