Küçük Gurme

Küçük Gurme | 2.Sezon 1.Bölüm – Özgür Şef Caddebostan – Cheeseburger Tadıyor

Evet geçtiğimiz günlerde Instagram hesabımızda ve de yine Youtube kanalımızda ön fragman olarak duyurduğumuz Küçük Gurme‘nin yeni serileri başladı. Elbette Game of Thrones‘la aynı anda yayınlayacağız dememiz yalandı. Neticede Game of Thrones‘un ratinglerinden çalmak bize yakışmaz.

HBO ile yaptığımız ikili müzakereler neticesinde Küçük Gurme‘yi Salı günleri yayına girmeye karar verdik.

Buyrun bakalım Küçük Gurme‘nin 2.sezonu bu yıl ilk olarak Özgür Şef Caddebostan Şubesi’nde başlıyor. Okuldan oldukça aç bir şekilde çıkan Küçük Gurme Ali Burak; Özgür Şef Caddebostan şubesini ziyaretinde yemek olarak tercihini Cheeseburger‘den yana kullanıyor ve daha çok etleri ile öne çıkan Özgür Şef’in Cheeseburgerine tam puan veriyor.

Burgerciler klasmanında olmasa da on parmağında on marifet Özgür Şef’in Cheeseburger’i Küçük Gurme’den iştahla geçti.. Darısı diğer ziyaret ettiği yerlerin başına.

Buyrunuz bakalım yeni Küçük Gurme bölümlerine….

 

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir