Gurme Haber

Pasta Tasarımının Divası Lori Hutchinson İstanbul’da (14-15 Şubat 2015)

Kanada Toronto’lu Pasta Tasarımcısı ve eğitmen “The Caketress” lakaplı Lori Hutchinson 14-15 Şubat tarihleri arasında Keyifli Tatlar‘ın misafiri olarak 2 günlük bir workshop düzenleyecek.

En zarif, en şık düğün pastalarının tasarımcısı Lori, Haute Couture tarzı pastaları ile isim yapmış biri. Martha Stewart Weddings, Harper’s Bazaar, Brides gibi sektörün en önde gelen dergilerinde yer bulmuş ve Food Network Challenge‘a da katılmış ödüllü bir sanatçı. Aynı zamanda Pinterest’in en çok pin’lenen tasarımcılarından biri.

14-15 Şubat’ta en beğenilen workshoplarından biri olan “Altın Payetler ve Yenilebilir Kağıttan Çiçekler” için Türkiye’ye geliyor.

İki günlük bu Workshop, 14-15 Şubat tarihlerinde saat 10:00-17:00 aralığında Keyifli Tatlar’ın Kozyatağı, Kadıköy’deki atölyesinde gerçekleştirilecek. Sınırlı sayıda katılımcı kontenjanı bulunan bu workshop’ta Lori ile beraber 2 gün geçirip, tasarımları, vizyonu ve bakış açısı hakkında bilgi almak ve gözlem yapma imkanı edinmek isterseniz bu workshopu kaçırmayın!

Eğitim süresince kullanılacak tüm malzeme ve ekipmanlar Keyifli Tatlar tarafından tedarik edilecek. Katılımcıların eğitime gelirken ayrıca yanlarında herhangi bir malzeme getirmelerine gerek yok.

Eğitim bitiminde tüm katılımcılar kendi showcake’lerini evlerine götürebileceklerdir. Eğitim bitiminde katılımcılara adlarına düzenlenmiş katılım belgesi verilecektir.

Katılım hakkında detaylı bilgilendirme için Keyifli Tatlar ile [email protected] adresinden ya da 0543 715100 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz

Sevgililer Günü’nde sevdiğinize sıradışı bir hediye vermek isterseniz süper güzel bir alternatif!

Lori’nin Instagram hesabı için buradan, web sitesi için buradan.

the-cakettress-lori-hutchinson

Sego Alfredo

Sego Alfredo Gonzales - Meksika doğumlu, 15 yıldır Türkiye'de yaşayan yeme-içme tutkunu bir expat. Harbiyiyorum.com'da yeme-içme haberleri ve fazlası ondan sorulur.

One thought on “Pasta Tasarımının Divası Lori Hutchinson İstanbul’da (14-15 Şubat 2015)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir