Gurme Haber

Salih Abiyle Market Market Harbiyiyorum Youtube Kanalında Başlıyor!

Salih Abiyle Market Market Harbiyiyorum Youtube Kanalında Başlıyor!

Efendim Instagram, Facebook falan iyi de; şöyle kendimiz de evde olduğumuz zaman oturup izleyeceğimiz şekilde yeme-içme programı hazırlayalım dedik. Bunun için de kendimiz ifade edebileceğimiz en doğru mecranın Youtube olduğuna kanaat getirdik. İşte böyle düşünürken ve içerik çeşitlendirmesine düşünürken acemiliğimizi de attığımız “Salih Abiyle Market Market!” Youtube prodüksiyonumuzu ilgilerinize sunarız. (Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın!)

İlk sezon 8 Bölüm olarak planladığımız projede Salih abimiz bildik marketleri gezerek, bize oradaki bilmedik ürünleri tanıtacak. En gurme ürünleri, raflardaki en tuhaf gıdaları görecek ve bilgi sahibi olurken bir yandan da elbette eğleneceğiz.

Salih Abiyle Market Market!” bu Perşembe gününden itibaren her Perşembe Saat: 21:18‘de sadece Harbiyiyorum Youtube kanalında!

Biz çekimler sırasında çok eğlendik umarız sizler de bizim kadar keyif alırsınız. Aşağıda hazırladığımız fragmanı izleyebilirsiniz :)

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir