Gurme Haber

Serez Dondurmacısı Acıbadem Şubesi Açıldı!

2012’de ilk şubesini Maltepe’de açan Türkiye’nin ilk ”gurme dondurma” markası Serez Dondurmacısı Kartal’dan sonra 3. şubesini yoğun talep üzerine Acıbadem’de açtı. Kullanılan malzemenin yüksek kalitesi ve hiçbir katkı-koruyucu maddesi içermeyen dondurmaları ile tüm Türkiye’den müdavimlerinin olduğunu öğrendiğimiz markanın 11 Mart’da yaptığı açılışına davetliydik.

Daha önce ayrıntılı inceleyip, yazdığımız dondurmacının 2017 yılı içinde Mersin’de de yeni bir şube açacağının bilgisini aldık. Şu anda Yemeksepeti ile kısıtlı da olsa paket servisi hizmeti sunan markanın ilerleyen günlerden gelen yoğun talep nedeniyle servis ağını genişleteceğini öğrendik.

gurme-dondurma

Denediğimiz dondurma ve sorbeler arasında bizim favorilerimiz; Antep Fıstıklı, duble kaymaklı, duble çikolatalı, Madagaskar Vanilyalı, Alaçatı ve Bodrum Mandalinası sorbe oldu. (bkz 1. fotoğraf)

Adres: Serez Dondurmacısı-Acıbadem, Acıbadem Cad. Aras Apt. No: 139/1 Üsküdar-İstanbul
Tel: 0216 326 77 41

 

Dobra Gül

Gittiği yerler kim olduğunu bilmez. Dobra dobra yazar. 7 kuşak Bolu Mengen'li. Sevdiğini çok sever, sevmediğinin üstünü çizer. Dikkat! Gerçek gurme! Mekanların korkulu rüyası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir