Gurme Haber

Sirha İstanbul Bugün Başladı!

Türk yiyecek-içecek sektörü için önemli organizasyonlardan biri olan Sirha İstanbul 2015 bugün başladı.

Restoran, otel işletmeleri ve yiyecek sektörünün İstanbul’da çeşitli yan etkinliklerle desteklenmiş buluşmasında Harbiyiyorum.com olarak biz de bu yıl etkinliğin basın destekçisi olarak fuarda kendi standımızda yer alıyoruz.

Harbiyiyorum davetlisi olarak siz de fuar yaka kartlarınızı bu linkten ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. “Kimden duydunuz?” kısmında basını seçip, “Harbiyiyorum.com” yazmanız ve formu gerekli bilgilerle doldurmanız yeterli.

26-27-28 Kasım’da İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan etkinlik siz izleyicilerimizle yüzyüze tanışmamız için büyük fırsat.

2009’dan beri yiyecek ve içecek sektörünün dijital yayıncısı olan Harbiyiyorum’da etkinlik boyunca başta Instagram hesabımız olmak üzere tüm sosyal medya hesaplarımızda sıklıkla paylaşımlar yapacağız.

Ekibimiz ve biz hazırız, sizleri de sabırsızlıkla bekliyoruz.

Sevgilerimizle,

  • Sirha İstanbul 2015 hakkında detaylı bilgi almak için buradan.

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir