Video

Siz Hiç Balkabağında Fırın Kebabı Yediniz mi? (Güvenç Konyalı Sirkeci Şubesi) -Video-

Siz Hiç Balkabağında Fırın Kebabı Yediniz mi? Güvenç Konyalı Sirkeci Şubesi

Geçtiğimiz günlerde bamya çorbası içmek için gittiğimiz Güvenç Konyalı sirkeci şubesinde Hüseyin Güvenç tesadüfen “Balkabağında Fırın Kebabı” yaptığını ve mutlaka denememiz gerektiğini söyleyince; dayanamadık ve çorbalarımızı midemize indirdikten sonra merak ile beklemeye başladık.

Malum, Hüseyin oldukça yaratıcı biri. Klasik fırın (furun) kebabını ve etli ekmeğini iyi yaptığı gibi odun fırınında yaptığı yaratıcı denemelerle de özellikle de Instagram hesabında kendinden oldukça söz ettiriyor.

Biz de Hüseyin’in balkabağında fırın kebabına denk gelince sizler için tüm olay anını videoya aldık. Balkabağında Fırın Kebabı Instagram hesabımızda izlenmede rekora koştu. Neredeyse 1 milyon izlemeye dayandı!

Daha uzun versiyonunu da Youtube kanalımıza yükledik. Aşağıda izleyebilirsiniz. (Harbiyiyorum Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın bu arada!)
Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.