Diğer ListelerLİSTELER

Sultanbeyli’de Cağ Kebabı Nerede Yenir?

Sultanbeyli’de Cağ Kebabı Yenecek Mekanlar

Meğer İstanbul’da ne kadar çok cağ kebapçısı varmış. Daha önceki cağ kebapçısı dosyalarımızı hazırlarken bize gelen yorumlarda İstanbul Sultanbeyli ve çevresinde hatırı sayılar sayıda cağ kebapçısı olduğunu fark ettik. Bu derlememizde de Sultanbeyli ve çevresindeki en iyi cağ kebapçılarının peşine düştük. Evet, bu kez Anadolu Yakası’nda Kartal ve Pendik’e komşu olan Sultanbeyli’deyiz.

Sultanbeyli’de En İyi Cağ Kebabı Nerede mi Yenir? İşte O Mekanlar…

Yusuf Usta Cağ Kebap

Sultanbeyli’de Cağ Kebabı dediğinizde akla gelen ilk yerlerden biri Yusuf Usta. Beyran çorbası ve cağ kebabı özelikle ilk tercihlerden. Kebabı sumaklı soğanla servis ediyorlar. Servisi hızlı fiyatlar piyasa fiyatlarıyla eşdeğer.

Adres: Abdurrahmangazi, Denizbank yanı, Bosna Blv. 9/D, 34920 Sultanbeyli/İstanbul
Telefon: 0 216 496 11 25

Cağ Kebapçı Davut Usta

Cağ Kebapçı Davut Usta, Sultanbeyli’de yemek yiyebileceğiniz diğer önde gelen mekanlardan biri. Cağ kebabının hayranı çok. Mekanın patronu müşterilere hem kendi hizmet ediyor, hem de sohbet ediyor. Hızlı, lezzetli ve güleryüzlü bir hizmet anlayışları var. Fiyatlar çok da ucuz değil.

Adres: Abdurrahmangazi, Emir Cd. D:no 21, 34920 Sultanbeyli/İstanbul
Telefon: 0 532 262 53 80

Ercağ Kebap Restoran

Ercağ Kebab Restoran , Erzurum cağ kebabını yöresel keyifle ve lezzetle tatmak için ideal bir mekan. Vale hizmeti mevcut. Garson ve personel ilgili. 2 çeşit çorbaları var. Tatlı olarak künefe ve kadayıf dolması veriyorlar. Ayrıca kadayıf dolmasını sıcak servis ediyorlar.

Adres: Akşemsettin, Fatih Blv. No:518, 34925 Sultanbeyli/İstanbul
Telefon: 0 216 487 25 25

Bunlar biraz fazla mı kömür edilmiş ne? Böyle de yemeyin canım cağ kebabını :) Tşkrlr

Ağdağ Kebap

Ağdağ Kebap, Sultanbeyli’de gidilebilecek güvenilir mekanlardan biri olmakla birlikte müşterilere karşı iligili ve samimiler. Özellikle et konusunda rahatlıkla gidilebileceğiniz güzel bir mekan. Ev yemekleri de var. İsteyenler ev yemeklerinden de tadabilir. Oldukça başarılı.

Adres: Mehmet Akif, Pınarbaşı Sk. No:4, 34920 Sultanbeyli/İstanbul
Telefon: 0 552 456 40 17

Eyüpoğlu Kebap

Eyüpoğlu Kebap, kaliteli, temiz ve hijyenik bir restoran. Cağ Kebabıyla birlikte lahmacunları da ün yapmış. Her damak zevkine göre yemek mevcut. Yolunuz düşerse uğrayın.

Adres: Abdurrahmangazi, Şanlıurfa Cd. No:1, 34920 ATLASPARK KARŞISI/Sultanbeyli/İstanbul
Telefon: 0 216 419 80 58

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir