Yeni Açılan Restoranlar ve Kafeler | Mart 2015

Yeni açılan restoran, cafe ve mekanlarla ilgili o kadar çok soru alıyoruz ki artık bunu da düzenli bir köşe olarak derlemeye karar verdik. Arkadaşlarımız arıyor, halamız arıyor, dayımız arıyor… Hepsi de gezip görecek (doğum günü-özel gün) kutlayacak yeni yerlerin peşinde. Bir de şehirde artık böyle bir trend var. (Yeni avcılığı!)

Bakalım, bu sayede biz de burada derlediğimiz mekanların zaman içinde gelişimlerine tanık olacağız. Kim bilir belki bir kısmı Harbiyiyorum “El Classico“ya da girebilecek… Bunu elbette patron bilir. Artık zaman gösterecek diyelim… Yeni açılan tüm mekanlara Harbiyiyorum ailesi olarak hayırlı olsun diyoruz!

Allah utandırmasın.
*Galeri gezmekten ve yazı okumaktan sıkılanlar için video da hazırladık ;)

2- Fauna - Ataşehir

Picture 2 of 13

İbrahim Tuna'nın makarnalarını konuşturduğu mekan. 2010 yılında kapanışının ardından Ataşehir'de... Makarna çeşitleri ve Maylobi ( beyaz çikolata ve vanilya taneli muhallebi) denenmeli - Kişi başı ortalama 30 TL | Adres: Ahmet Muhip Dranas Sokak 9/B, Ataşehir | Tel: 0216 5721130Sego Alfredo

Sego Alfredo Gonzales - Meksika doğumlu, 15 yıldır Türkiye'de yaşayan yeme-içme tutkunu bir expat. Harbiyiyorum.com'da yeme-içme haberleri ve fazlası ondan sorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir