Diğer Listeler

Yeni Açılan Restoranlar ve Kafeler | Mart 2015

Yeni açılan restoran, cafe ve mekanlarla ilgili o kadar çok soru alıyoruz ki artık bunu da düzenli bir köşe olarak derlemeye karar verdik. Arkadaşlarımız arıyor, halamız arıyor, dayımız arıyor… Hepsi de gezip görecek (doğum günü-özel gün) kutlayacak yeni yerlerin peşinde. Bir de şehirde artık böyle bir trend var. (Yeni avcılığı!)

Bakalım, bu sayede biz de burada derlediğimiz mekanların zaman içinde gelişimlerine tanık olacağız. Kim bilir belki bir kısmı Harbiyiyorum “El Classico“ya da girebilecek… Bunu elbette patron bilir. Artık zaman gösterecek diyelim… Yeni açılan tüm mekanlara Harbiyiyorum ailesi olarak hayırlı olsun diyoruz!

Allah utandırmasın.
*Galeri gezmekten ve yazı okumaktan sıkılanlar için video da hazırladık ;)

1- Alancha - Maçka

Picture 1 of 13

Şef Kemal Demirasal yeni nesil şeflerimizden... Yerel lezzetlerin çağdaş yorumları ile Alaçatı'daki başarının ardından İstanbul'da. Büyük Göç Anadolu Tadım Menüsü (18 Çeşit) 240 TL | Adres: Maçka Kempinski Residence. Hüsrev Gerede Cad. Şehit Mehmet Sok 9, Maçka | Tel: 0212 2613535Sego Alfredo

Sego Alfredo Gonzales - Meksika doğumlu, 15 yıldır Türkiye'de yaşayan yeme-içme tutkunu bir expat. Harbiyiyorum.com'da yeme-içme haberleri ve fazlası ondan sorulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir