Diğer Listeler

Yeni Açılan Restoranlar ve Kafeler | Mart 2015

Yeni açılan restoran, cafe ve mekanlarla ilgili o kadar çok soru alıyoruz ki artık bunu da düzenli bir köşe olarak derlemeye karar verdik. Arkadaşlarımız arıyor, halamız arıyor, dayımız arıyor… Hepsi de gezip görecek (doğum günü-özel gün) kutlayacak yeni yerlerin peşinde. Bir de şehirde artık böyle bir trend var. (Yeni avcılığı!)

Bakalım, bu sayede biz de burada derlediğimiz mekanların zaman içinde gelişimlerine tanık olacağız. Kim bilir belki bir kısmı Harbiyiyorum “El Classico“ya da girebilecek… Bunu elbette patron bilir. Artık zaman gösterecek diyelim… Yeni açılan tüm mekanlara Harbiyiyorum ailesi olarak hayırlı olsun diyoruz!

Allah utandırmasın.
*Galeri gezmekten ve yazı okumaktan sıkılanlar için video da hazırladık ;)

13- Lokanta Armut - Küçükarmutlu

Picture 13 of 13

Barbare Bağları'ndan tanıdığımız Burak Zafer Sırmaçekici ve Tülin Bozüyük'ün projesi Lokanta Armut. Fine Dine'sa Fine Dine, insanlıksa insanlık! Ekmek de burada üretiliyor. Şaraplar on numara | Adres: Atatürk Cad. 6/B, Küçükarmutlu | Tel: 0212 2292225Sego Alfredo

Sego Alfredo Gonzales - Meksika doğumlu, 15 yıldır Türkiye'de yaşayan yeme-içme tutkunu bir expat. Harbiyiyorum.com'da yeme-içme haberleri ve fazlası ondan sorulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir