Diğer ListelerGurme HaberŞarküteri

Yılbaşı İçin Tazemasa’dan Satın Alabileceğiniz En İyi 7 Gurme Ürün

Yılın son haftasına da girdik. 2016’yı pek de iyi hatırlayacağımız söylenemez ama yılın son akşamında keyifli ve lezzetli bir sofra kurmadan da olmaz. Çünkü yeni yılı karşılamanın en güzel yolu da şüphesiz evde dostlarla olmak. Bu yılda baktık iş başa düşüyor; sofralar kurulacak, ailemizin buzdolabının taze adresi Tazemasa.com‘dan seçtiğimiz en sevdiğimiz ürünlerden bir liste yaptık. Yılın en eğlenceli gecesine yakışan en leziz ürünler nedir, neleri mutlaka sepete atmalı, fikir olması için en sevdiklerimizden sizin için bir liste derledik.

Afiyet okuyun! Mutlu yıllar…

1-  Yaban Mersinli Fındıklı Ekmek (760gr) dilimli

Bu işin ustalarından, 240 Derece’nin ellerinde çıkan bir lezzet bu ekmek. Gecenin başlangıcında, üzerine belki bir parça peynir ile kaliteli bir kırmızı şaraba çok iyi eşlikçi olacaktır. Fiyatı: 15 tl Satın almak için tıklayınız.

2- İsli Çerkez Peyniri (300 gr) AntreGourmet

Füme tadı olmadan bizim için yılbaşı sofrası olmaz, isli lezzetin en yakıştığı yerlerden biri de şüphesiz peynir. Hala denemeyenlere Anret Gourmet’den gelsin o zaman. Fiyatı: 15,95 tl Satın almak için tıklayınız

3- Kavrulmuş Badem İçi, Datça (150 gr)

Kuruyemişsiz olmaz. Kuruyemiş kaseleri bademsiz olmaz, badem Datça’dan gelmiyorsa o da olmaz. Deneyiniz. Fiyatı: 14,75 tl Satın almak için tıklayınız.

4- Bal Kabak, Soyulmuş paket (0,8- 1,2 kg)

Kabak tatlısını bir gece önceden şöyle güzel şekerleyip, yılbaşı sabahına bir kaynatıp, sonra biraz fırında kızartmaya ne dersiniz? Fiyatı: 6,95 tl  Satın almak için tıklayınız.

5- Taze Somon Füme (100 gr), Leroy

Füme seviyoruz, somonun füme halini de bir başka seviyoruz. Yılbaşı gecesi güzel sunumla çok iyi gider. Fiyatı: 14,49  tl Satın almak için tıklayınız

6- Siyez Bulguru, Kastamonu (1 kg)

Hastasıyız Fırındaki et ya da hindinin yanında gerçek tereyağı ve baharatlarla harmanlanmış nefis bir bulgur pilavı iyi gider. Hele ki, binlerce yıldır genetiği hiç değişmemiş doğal Kastamonu Siyez Bulguru’ndan yapılmışsa. Fiyatı: 11,95 tl  Satın almak için tıklayınız.

7- Doğal Manda Yoğurdu Cam, 750 gr (Rani)

İşin uzmanından, koyu mu koyu kıvamıyla manda yoğurdu her mezeye, her yemeğe eşlikçi olabilir. Fiyatı: 17,90 tl. Satın almak için tıklayınız.

Dobra Gül

Gittiği yerler kim olduğunu bilmez. Dobra dobra yazar. 7 kuşak Bolu Mengen'li. Sevdiğini çok sever, sevmediğinin üstünü çizer. Dikkat! Gerçek gurme! Mekanların korkulu rüyası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir