Gurme HaberGURME NOTLARI

2D Cafe, Bağdat Caddesi, Göztepe

Bağdat Caddesi’nde İki Boyutlu (2D) Cafe

2D Cafe Uzakdoğu’da çok trend olan, iki boyutlu eskiz ve kontürlü çizimler ile üç boyutlu ürünlerden farklı derinlik yaratan çiçeği burnunda bir kafe. Göztepe, Bağdat Caddesi’nde açılan kafede öne çıkan ilk şey tabii ki ambiyansı. Masaya oturup bir ürün sipariş verdiğinizde ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız.

Instagram fotoğraflarınız için eşsiz bir mekan olan 2D Cafe’de yapılan tüm tatlılar el yapımı. Ayrıca içecekleri de oldukça başarılı. Fiyatları da oldukça uygun, yani kısacası sıcak, samimi bir aile işletmesi. Gittiğinizde “Kaliteyi uygun fiyata yiyip içebiliyorum” cümlesini kurduğunuzu şimdiden duyar gibiyiz.

Kahvaltı tabakları; Fit kahvaltı, pancake tabağı, simit kahvaltı, yumurta, pizza çeşitleri, atıştırmalıklar, tostlar, ekmek üstü lezzetler, salata çeşitleri, burgerler, çaylar, kahveler, geleneksel kahveler, frozenler, smoothieler var. Mutlaka zevkinize uygun bir lezzet bulabilirsiniz. Biz Frappe Strawberry ve Frappe Salted Caramel’i denedik ve çok beğendik. Ayrıca Milkshake’lerinden de çilekli ve lotuslu olanlarını özellikle tavsiye ederiz. Laptop’ınızı kapıp gidin, çalışırken enerjinizin yükseleceğini hissedeceksiniz.

Bu sevimli aile işletmesine giderseniz bizden de selam götürün. Bir frappelerini de mutlaka için.

Afiyet olsun.

Adres: Göztepe, Bağdat Cd. No:175B, 34730 Kadıköy/İstanbul
Telefon: 0552 318 35 13

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir