Gurme Haber

Ahmet Örs Sabah Gazetesi Köşesinde Harbiyiyorum’u Bir Kez Daha En İyi Yemek Blogları Arasında Gösterdi!

Bundan tam dört yıl önce, o zamanlar sitemiz henüz bir blogspot iken pek kıymetli Ahmet Örs tarafından ilk kez fark edilmiş ve 8 Ağustos 2010 Sabah Gazetesi Pazar köşesinde yer almıştı. Bugün bir kez daha Ahmet Örs’ün önerdiği yeme-içme blogları arasında yer almaktan gurur duyduk.

2010 yılında sitemiz elbette daha çok yeniydi ve haber yapıldığında henüz  bir yılını bile doldurmamıştı. Şu anda 100’den fazla yemek yazımız ve onlarca güncel dosya ile Harbiyiyorum iyi yeme içmeci dostlara gerçek bir rehber olmaya devam ediyor.

Bunca yıldır giderek artan okyuyucu ve takipçi kitlemize teşekkür ederiz.

Sevgili Ahmet Örs, sana ne kadar teşekkür etsek az! Siteyi bugün mevcut haline gelmesi için ateşleyen sizsiniz.

Şu sözleri duymak bir harika! “Özetle dört dörtlük bir site


Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir