Bağdat Caddesi’nde 10 TL’nin Altında Yemek Yiyebileceğiniz 7 Yer

Arkadaş ne zor işmiş yahu! Halk Gurmesi olarak Bağdat Caddesi‘nde 10 TL’ye karın doyurtamayacaksak “Ne İşe Yararız?” o zaman dedik ve kolları sıvadık. İyi ki de sıvamışız. Cadde üzerinde oturduğun anda adam başı en az 50 TL bırakacağın yer çok. Ama eğer fazla para harcamadan -nispeten- nasıl karın doyururum diyorsanız, o zaman size bu 7 yere gitmenizi ve yine de çok abartmamanızı tavsiye ediyoruz.

Eğer siz de Bağdat Caddesi üzerinde 10 TL altında karın doyuracak başka yerler biliyorum diyorsanız yazımıza yorum bırakarak katkıda bulunabilirsiniz. Sevaptır.

Simitçi Veli

Picture 1 of 7

Normal simitte zaten sıkıntı yok ama Veli'de modifiye simit bile yiyebilirsiniz. Üstelik Kars'dan getirdiği kaşarla birlikte.Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor ve yazıyor. 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" 2014 - "Social Media for Real" 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" kitaplarının yazarı. ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'dan bu yana Kültür TV'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlıyor ve sunuyor.

Bağdat Caddesi’nde 10 TL’nin Altında Yemek Yiyebileceğiniz 7 Yer” için 5 yorum

 • 24 Ağustos 2014 tarihinde, saat 18:08
  Permalink

  Cebinde yemek için 10 TL varsa ne işi var Bağdat Caddesinde.?
  Gitsin Taksim’e, Beşiktaş’a…
  Abazan fakirler gelip öküz gibi bakmasın, sümük gibi yapışmasın diye oradaki fiyatlar yüksek.
  Arkadaşımla bir cafede oturup konuşurken etrafımızda bize trene bakar gibi bakan görmemiş tinerci tipli varoşların olmamasının nedeni, oradaki fiyatların yüksek olmasıdır. Biz o fiyat farkını bilerek ve isteyerek ödüyoruz.

  Yanıtla
  • 24 Ağustos 2014 tarihinde, saat 23:42
   Permalink

   Fakirler ölsün diyorsunuz bir nevi :/

   Yanıtla
  • 31 Aralık 2014 tarihinde, saat 12:58
   Permalink

   Bizde senin gibi züppeler ölsün istiyoruz o nolacak? Parasını nereye sığdıracağını şaşırmış züppe. Burdan söylemek kolay dimi :)

   Yanıtla
 • Geri bildirim: Bağdat Caddesi’nde 10 TL’nin Altında Yemek Yiyebileceğiniz 7 Yer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir