Diğer ListelerKadıköy

Bağdat Caddesi’nde 10 TL’nin Altında Yemek Yiyebileceğiniz 7 Yer

Arkadaş ne zor işmiş yahu! Halk Gurmesi olarak Bağdat Caddesi‘nde 10 TL’ye karın doyurtamayacaksak “Ne İşe Yararız?” o zaman dedik ve kolları sıvadık. İyi ki de sıvamışız. Cadde üzerinde oturduğun anda adam başı en az 50 TL bırakacağın yer çok. Ama eğer fazla para harcamadan -nispeten- nasıl karın doyururum diyorsanız, o zaman size bu 7 yere gitmenizi ve yine de çok abartmamanızı tavsiye ediyoruz.

Eğer siz de Bağdat Caddesi üzerinde 10 TL altında karın doyuracak başka yerler biliyorum diyorsanız yazımıza yorum bırakarak katkıda bulunabilirsiniz. Sevaptır.

Saray Muhallebicisi

Picture 2 of 7

Ne bileyim bir tavuk suyu çorba, bir börek, bir omlet... Dönere girmeyin tabii.Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

5 thoughts on “Bağdat Caddesi’nde 10 TL’nin Altında Yemek Yiyebileceğiniz 7 Yer

 • Melis

  Cebinde yemek için 10 TL varsa ne işi var Bağdat Caddesinde.?
  Gitsin Taksim’e, Beşiktaş’a…
  Abazan fakirler gelip öküz gibi bakmasın, sümük gibi yapışmasın diye oradaki fiyatlar yüksek.
  Arkadaşımla bir cafede oturup konuşurken etrafımızda bize trene bakar gibi bakan görmemiş tinerci tipli varoşların olmamasının nedeni, oradaki fiyatların yüksek olmasıdır. Biz o fiyat farkını bilerek ve isteyerek ödüyoruz.

  Yanıtla
  • Sego Alfredo

   Fakirler ölsün diyorsunuz bir nevi :/

   Yanıtla
  • ..

   Bizde senin gibi züppeler ölsün istiyoruz o nolacak? Parasını nereye sığdıracağını şaşırmış züppe. Burdan söylemek kolay dimi :)

   Yanıtla
 • Geri bildirim: Bağdat Caddesi’nde 10 TL’nin Altında Yemek Yiyebileceğiniz 7 Yer

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir