Cahiller İşkembeyi Nasıl Temizler?

Soner Yalçın‘ın “Kara Kutu” isimli ilaç sektörünü ve “modern tıp” anlayışını masaya yatırdığı kitabı yayınlandıktan sonra ilaçların bilmediğimiz yönleri ile karşı karşıya geldik. Artık ilaç lobisinin oyunu mudur, nedir bilinmez ama Youtube’a yüklenmiş ve en çok kullanılan üç ayrı ağrı kesici hap ile yapılan işkembe temizleme videosu oldukça şaşırtıcı ve değişik!

Köyde bir kadının üç farklı ağrı kesiciyi sıcak suya atıp üstüne de kirli işkembeyi koyarak yaptığı temizliğin akla mantığa yatan hiçbir tarafı yok. Ancak esas soru; bu köylü kadının nasıl böyle bir temizlik yöntemi düşünebildiği…

Dahası fısıltı gazetesinin başının kim olduğu.

İzleyin…

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor ve yazıyor. 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" 2014 - "Social Media for Real" 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" kitaplarının yazarı. ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'dan bu yana Kültür TV'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlıyor ve sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir