Çiğ Köfteci Ali Usta Oğlum Olur! -Video-

Evet gerçekten de öyle. Bugüne kadar gizledik. Lakin işte baba yüreği. Dayanamadık ve geçtiğimiz gün gidip sevdik yavrumuzu. Bu çocuk yani sizin bildiğiniz ismiyle Çiğ Köfteci Ali Usta bizim yavrumuz olur. Ama bu velet ta küçüklüğünden beri agresif ve asiydi.

Kapitalist sisteme karşı yetiştirdim onu. Mesela eli boldur. Başka şubesi yoktur. Çiğ köftesi bereketlidir. Eliyle köfte şekli yapmaya çalışmaz. Kızar, bağırır, çağırır ve en takım elbiselisini bile eline poşet vererek mum eder ama içi yufka gibidir. Acayip şefkatlidir. Bir de beni görünce asla dayanamaz yumuşar. Geçtiğimiz gün yine gittim “deli” gibi çalışıyor.

Bakınız aşağıda videosu, izleyiniz…

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor ve yazıyor. 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" 2014 - "Social Media for Real" 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" kitaplarının yazarı. ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'dan bu yana Kültür TV'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlıyor ve sunuyor.

7 thoughts on “Çiğ Köfteci Ali Usta Oğlum Olur! -Video-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir