Çiğ Köfteci Ali Usta Oğlum Olur! -Video-

meshur-cig-kofteci-ali-usta-harbiyiyorum

Evet gerçekten de öyle. Bugüne kadar gizledik. Lakin işte baba yüreği. Dayanamadık ve geçtiğimiz gün gidip sevdik yavrumuzu. Bu çocuk yani sizin bildiğiniz ismiyle Çiğ Köfteci Ali Usta bizim yavrumuz olur. Ama bu velet ta küçüklüğünden beri agresif ve asiydi.

Kapitalist sisteme karşı yetiştirdim onu. Mesela eli boldur. Başka şubesi yoktur. Çiğ köftesi bereketlidir. Eliyle köfte şekli yapmaya çalışmaz. Kızar, bağırır, çağırır ve en takım elbiselisini bile eline poşet vererek mum eder ama içi yufka gibidir. Acayip şefkatlidir. Bir de beni görünce asla dayanamaz yumuşar. Geçtiğimiz gün yine gittim “deli” gibi çalışıyor.

Bakınız aşağıda videosu, izleyiniz…

7 Yorum . Siz de yorum bırakarak bu yazıyı zenginleştirin.

 1. yesempatik 19 Nisan 2015 at 20:37 - Reply

  Üstad biz bazen öğle yemeklerini beğenmediğimizde odacıyı yollayıp aldırtıyoruz. Bi gün sadece 1 adet dürüm istedim, içini bir açtım tepsinin yarısını koymuş nerdeyse, limonun yarısı sağ elde yarısı sol elde sıkmış ha sıkmış içine :) Espirik bi kenara bildiğin 4 porsiyonluktu yediğim :) Ben de az değilim, azmettim bitirdim. Sonra da tabi buram buram terledim :)

  • Salih Seckin Sevinc 19 Nisan 2015 at 20:59 - Reply

   Haha. Çok tatlısın ya. Tüm senaryoyu yazmışsın buraya :) Evet onun hepsini yiyince kaşıntı bile başlar valla mazallah! :)

 2. yesempatik 19 Nisan 2015 at 22:47 - Reply

  Sonra üstüne de biri emekli olmuş afedersin, baklavayı gömdük. Herşeyin Başı Blog olabilir ama herşeyin fazlası da zarar ;)

Yorum Yazın