Gurme HaberVideo

Çiğ Köfteci Ali Usta Oğlum Olur! -Video-

Evet gerçekten de öyle. Bugüne kadar gizledik. Lakin işte baba yüreği. Dayanamadık ve geçtiğimiz gün gidip sevdik yavrumuzu. Bu çocuk yani sizin bildiğiniz ismiyle Çiğ Köfteci Ali Usta bizim yavrumuz olur. Ama bu velet ta küçüklüğünden beri agresif ve asiydi.

Kapitalist sisteme karşı yetiştirdim onu. Mesela eli boldur. Başka şubesi yoktur. Çiğ köftesi bereketlidir. Eliyle köfte şekli yapmaya çalışmaz. Kızar, bağırır, çağırır ve en takım elbiselisini bile eline poşet vererek mum eder ama içi yufka gibidir. Acayip şefkatlidir. Bir de beni görünce asla dayanamaz yumuşar. Geçtiğimiz gün yine gittim “deli” gibi çalışıyor.

Bakınız aşağıda videosu, izleyiniz…

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

7 thoughts on “Çiğ Köfteci Ali Usta Oğlum Olur! -Video-

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir