Video

Çiğköfteci Ali Usta’yı Araplar Bastı (Hepsine Aduket Çekti!) -Video-

Çiğköfteci Ali Usta’yı Araplar Bastı (Hepsine Aduket Çekti!)

Meşhur Çiğköfteci Ali Usta! Ali Usta’nın senelerce önce sıkı takipçisi olan Harbiyiyorum.com, kendisinin dükkanı kapandığında Ali Usta’yı bulmak için seferberlik ilan etmiş hatta kapanmaması için imza kampanyası başlatmıştı. Daha sonraları anka kuşu gibi tekrar küllerinden doğan Ali Usta herkesin “hırçın ve çiğköfteli” sevgilisi haline geldi. Kendisinin Harbiyiyorum’un harbi babası Salih Bey’i de babası ilan ettiği günler dün gibi aklımızda.

Ünü kendini, ardından da ülkeyi aşıp Araplara kadar ulaştı Çiğköfteci Ali Usta‘nın. Dükkanın önü Arap istilasına dönmüş diyebiliriz. Kendisi oldukça atarlı bir ustamız olduğundan tabii ki Arapları da es geçmeyerek tüm benliği ve Arapçası ile saydırıyor da saydırıyor. Az gibi hissetmiş olacak ki üstüne bir de aduket çekiyor, evet aduket! Street Fighter’dan Ryu gelse yanında solda sıfır kalacak kadar hakkını vermiş kendisi.

Bakalım Araplara ustamız nasıl aduket çekmiş, neler söylemiş. Youtube kanalımıza abone olmayı da unutmayın, yoksa Ali Usta size de “aduket” çekebilir… :)

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir