Gurme HaberGURME NOTLARI

Corona Virüsü Hakkında Yavuz Dizdar’ın Söylediklerine Kulak Verin!

Daha öncesinde de Yavuz Hoca ile röportaj yapmıştım. Yavuz hoca her daim sağduyu ile konuşur, yakın tarihi ve pandemikleri bilir. CORONA VİRÜSÜ yüzünden gereksiz panikten, akıl tutulmasından, kıyamet senaryoları oluşturmaktan vazgeçin.

Bu söylediklerinde sonuna kadar Yavuz hocama katılıyorum. Küresel anlamda büyük bir algı operasyonu yürütülüyor, dünya ekonomisi adına büyük bir değişimin, ticari bir sıçramanın/düşüşün eşiğinde olduğumuzu düşünüyor ve bu senaryonun daha büyük bir değişimin altyapısı olduğuna inanıyorum.

Bir lanet ve uğurusuzluk geliyor ama inanın CORONA sadece hedef şaşırtma için senaryonun parçası.

Bütün bunlar çalışılmış senaryolar, yakında kokusu çıkacak başka bir takım gelişmelerin katastrofik örtüsü.

Kuştan, danadan, domuzdan, yarasadan sonra gelecek yıllardaki griplere isim önerim “SWAN FLU” Neticede bir kuğu kalmıştı algılarımızda tertemiz kalan.

Lütfen bu videoyu panik halinde olan arkadaşlarınıza gönderin, sonuna kadar izlesinler.

Harbi Yiyorum ailesi olarak tüm vatandaşlarımızı SAĞDUYU ya davet ediyoruz.

Salih Seçkin Sevinç

*Yayına giren videolarımızdan haberdar olmak için Harbi Yiyorum Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

2 thoughts on “Corona Virüsü Hakkında Yavuz Dizdar’ın Söylediklerine Kulak Verin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir