Restoran Hakkında

birpilavbirtavukmecidiyekoy
0 0 Reviews

Bir Pilav Bir Tavuk, Mecidiyeköy

pilav, pilav üstü tavuk, sokak lezzetleri , pilavcı, nohut pilav, kuru fasulye

Bir Pilav Bir Tavuk, Türk mutfağının birleştirici rol üstlenen enfes pilav üstü tavuğunu sevenleriyle buluşturuyor. Özel günlerde, düğünlerde, mevlütlerde ve tabii ki sokak lezzetlerinde ilk akla gelen pilav üstü tavuk çoğu kişinin sevdiği lezzetlerden.

Pilav, tavuk diyip geçmemek gerek. Hele bir de söz konusu pilav, nohutlu pilavsa ayarını iyi tutturmalı. İş ürünün lezzetinde ve kalitesinde bitiyor. Pilav ne kadar tane tane olursa, tereyağ ne kadar kaliteli olursa lezzet bir o kadar yükseliyor.

Bir Pilav Bir Tavuk da bu sevilen pilav üstü tavuğunu kullandığı ürünlerin kalitesine dikkat ederek sevenlerine sunuyor. Mecidiyeköy’de bulunan Bir Pilav Bir Tavuk menülerini pilava eklenen ürünler ve gramaj ağırlığına göre çeşitli porsiyonlarlar şeklinde oluşturmuş. Tavuk pilavın en iyi eşlikçileri olan nohut, kuru fasulye ve salata özenle hazırlanıyor. Arzu edeneler için pilav üstü tavuk but sote ve tavuk şiş de mevcut. İkramlık biber turşularını Tarihi Kemerburgaz Turşucusu’ndan temin eden Bir Pilav Bir Tavuk’ta ayrıca Silivri Kara Maya Ayranı bulunuyor.

Küçük, mütevazi bir mekan olan Bir Pilav Bir Tavuk’u biz de bizzat ziyaret ettik ve pilavının lezzetini test ettik. Tavsiye ederiz.

Lokasyon

İletişim Bilgileri

Adres
Mecidiyeköy, Cemal Sahir Sokaği NO:15/B, 34387 Şişli/İstanbul
Telefon
Posta Kodu
34387
Sosyal Medya Hesapları

Bir Pilav Bir Tavuk, Mecidiyeköy 0 reviews

Write Your Review

There are no reviews yet.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *