VideoYumurta ve Omletler

Efsane Kavurmalı Yumurta Yaptık – Video-

Gün yok ki yemek yemeyelim! – Hahaha! Hep bu cümleyi kurmak istemiştim- Eh, akıllı telefonlarımızla birlikte olunca o cümle artık şöyle oluyor; “Gün yok ki yediğimiz yemeğin fotoğrafını, videosunu çekmeyelim!” Biz de öyle yapıyoruz. Malum içerik paylaşacağımız ortamlar da çoğaldı. Artık çoklu ortam için içerik düşünmemiz gerekiyor. Öyle de yapıyoruz. Söz konusu kahvaltı olunca Türk insanı yaratıcılıkta sınır tanımıyor. Mesela kavurmalı yumurta gibi…Biz de onu her açıdan çektik. Instagram’a post olsun diye çektik, Instagram Hikayesi olsun diye çektik. Ayrıca Youtube kanalımız için de çektik. Çektik de çektik anlayacağınız…

Bu kez Göktürk’te yeni açılan Kars Kasabı‘nın doğal kavurmasını kaptığımız gibi soluğu mutfakta aldık. Kars sığırlarının etinden yapılan kavurmanın belirgin bir lezzeti var. Videoyu izleyin, belki lezzetini denemeden net bir şekilde anlayamazsınız ama demek istediğimizi bir nebze de olsa daha iyi anlayacaksınız. (Youtube kanalımıza abone olmayı da unutmayın!)
Sego Alfredo

Sego Alfredo Gonzales - Meksika doğumlu, 15 yıldır Türkiye'de yaşayan yeme-içme tutkunu bir expat. Harbiyiyorum.com'da yeme-içme haberleri ve fazlası ondan sorulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir