Gurme Turlar

Gurme Gezi No.3: Harbiyiyorum’la Balat-Fener | 06.02.2016

Harbiyiyorum’la Balat Lezzet Turuna Hoş Geldiniz! (06.02.2016)

2009’dan bu yana yeme-içme üzerine yazılar yazan ve özellikle Türk yemek kültürünün gelecek nesillere mirası konusunda çalışan Harbiyiyorum, aynı zamanda yemek yazarı olan kurucusu Salih Seçkin Sevinç ile sizi Balat’ın arka sokak lezzetlerine davet ediyor.

Toplam 7 Restoranda, Onlarca Lezzet Tadacağız

Evet yanlış duymadınız. Harbi Yiyorum’un Balat-Fener’de en iyiler listesinde bulunan 7 ayrı restoranda yemekler yiyeceksiniz.

Etkinlik Bedeli: 150 TL

Bilet satın almak için: https://www.eventbrite.com/e/harbiyiyorumcom-ile-balat-fener-gurme-turu-tekrar-subat-tickets-20453583218

Tur Hakkında;

Tüm yemek ücretleri dahildir.
-Yerimiz 14 kişi ile sınırldır.
-Balat ve Fener çok renkli semtler. Fotoğraf makineleriniz yanınızda olsun.
-Çok aç gelin.
-Önceki etkinliğimiz nasıl geçti merak ediyorsanız buradan buyrun.

Hazır mısınız?

*Detaylı bilgi almak ve daha sonra düzenlenecek gurme turlarımız hakkında bilgi almak isterseniz bize [email protected] dan ulaşabilirsiniz.

*İsterseniz aşağıdaki linkten de etkinlik biletlerini satın alabilirsiniz!

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir