Gurme HaberGURME NOTLARI

“Harbi Yiyorum – Nerede Ne Yenir?” 2.Sezon 4.Bölüm “Manhattan New York’da Nerede Ne Yenir?” ile Yayında!

Yeni “Harbi Yiyorum – Nerede Ne Yenir?” Youtube serimizde Salih Seçkin Sevinç 4. Bölümde “Manhattan New York’da Nerede Ne Yenir?” ile karşımızda. Bostancı, Kartal ve Elazığ’dan sonra Salih Abi herkesi ters köşe yapıyor ve bu kez “Manhattan, New York” da karşımıza çıkıyor. Manhattan’da nerede ne yenir merak ediyorsanız, hepinizi aşağıdaki videomuza bekliyoruz.

Bakalım 2. Sezon 5.bölümde Salih Abi karşımıza nereden, hangi şehirden, ülkeden çıkacak?

Program sponsorlarımız Serez Gurme Dondurma ve Tatar Turşucu Engin Usta‘ya buradan bir kez daha teşekkür ederiz. Bundan sonraki bölümler her Cuma 18:00’de Harbi Yiyorum Youtube kanalında yayınlanmaya devam edecek.

Yeni bölümler, yeni lezzet ve mekan keşifleri için Harbiyiyorum Youtube kanalımıza abone olup bildirimleri açmayı unutmayın.

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir