Harbiyiyorum.com 2010’un En İyi 10 Yeme İçme Mekanını Açıklıyor

2010’u geride bıraktık. Bu süre zarfında Harbiyiyorum olarak birçok leziz ile tanışma fırsatımız oldu. Geriye dönüp baktığımızda aklımızda ve gönlümüzde en çok yer eden (en iyi demek doğru olamayabilir, zira başlık günümüz trendlerine bir göndermedir) on mekanı, şöyle tekrar bir zikredelim istedik. Başlıkların üzerine tıklayarak ilgili bağlantılara gidebilirsiniz.

1. Deniz Ürünleri Salatası – Litera, Beyoğlu, İstanbul

Litera - Deniz Ürünleri Salatası

2. Köfte – Köfteci Hüseyin, Beyoğlu, İstanbul

Köfteci Hüseyin Köfteleri - Beyoğlu

3. Ciğer – Ciğerci Mustafa, Gaziantep

Ciğerci Mustafa

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

3 thoughts on “Harbiyiyorum.com 2010’un En İyi 10 Yeme İçme Mekanını Açıklıyor

 • 17 Ocak 2011 tarihinde, saat 19:23
  Permalink

  1/10 utandım! ben yememişim dönerden başka bir şey!

  Yanıtla
 • 18 Ocak 2011 tarihinde, saat 08:59
  Permalink

  Bir tek Zümrüt büfeyi mi denediniz? Olsun önünüzde kocamaaan bir yıl var.

  Sevgiler,

  Yanıtla
 • 02 Nisan 2011 tarihinde, saat 13:36
  Permalink

  ağa hiç yozgata gittiniz mi? bakın saray pide sıfınından parmar çörek alın (aslında ekmektir) etrafında ki büfelerden bal ve kaymak alın. çörek kesinlikle soğumamalı sıcakken çöreğin içine önce kaymağı sonra balı sürün. çayla birlikte ne çay nede çörek soğumadan çabucak tüketin. ben hayatımda böyle kahvaltı yemedim.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir