Gurme Haber

Harbiyiyorum.com Tasarımı Yenilendi!

Biliyoruz, biliyoruz. “Zaten bir aydır yeniydi” diyeceksiniz. Ama işte o işler öyle olmuyor. Gelin işin gerçeğini bir de bize sorun. Onca içerik olunca maalesef “lönk” diye bir yenileme mümkün değil.

Tasarımı değiştirdik. Arkada milyon tane hata oluştu. Hala teker teker bunları temizlemeye çalışıyoruz. Neyse en azından %80’ini hallettik. Tek sorunumuz WordPress’in yazılımını güncellemek ve bundan çok korkuyoruz :D

Evet efendim.Yeni tasarımımız hayırlı ve uğurlu olsun!

Peki ne gibi değişiklikler yaptık? 

  • Tasarım elden geçti, sayfanın yarısını kaplayan “Harbiyiyorum Logosu”nu küçülttük. Yine de eski biçimine sağdık kaldık.
  • Header alanının altına “Menü” alanı ekledik.
  • Ana sayfada artık daha çok yazı görebileceksiniz.
  • Fotoğraflar büyüdü. Artık sitede fotoğraflar daha şıkır şıkır görünecek.
  • Site “Responsive” yani uyumlu oldu. Artık tüm cihazlarda bukelamun gibi olacağız.
  • Güzel bir reklam altyapısı kurduk. Neredeyse Facebook gibi yani. Artık kendimiz reklam alıp bunu track edebiliyor olacağız. Ne zaman isterseniz reklam verebilirsiniz. 

Hala sağını solunu toparlamaya çalışıyoruz. Hata, yanlış görürseniz ve bunu bize bildirirseniz seviniriz. Ayrıca yeni tasarımımız hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. ([email protected])

Lezzetli günlerde görüşmek dileğiyle…

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir