Gurme Haber

Harbiyiyorum En İyi Yerli Yemek Blogları Arasında Dediler

Sürekli takip ettiğimiz Pazar Sabah’ın Lezzet Köşesi yazarı üstad ve gurumuz Ahmet Örs 8 Ağustos 2010 tarihli En İyi Yerli Yemek Blogları yazısında Harbiyiyorum’dan da bahsetmiş.

Kıymetli yorumları için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Sayesinde Harbiyiyorum’u tanıyıp bilmeyenlerde “Hoş geldiler, safa getirdiler!”

Basılı medyada ilk defa görücüye çıktık. Haydi hayırlısı bakalım.

Harbiyiyorum En İyi Yerli Yemek Blogları Arasında
Harbiyiyorum En İyi Yerli Yemek Blogları Arasında

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

7 thoughts on “Harbiyiyorum En İyi Yerli Yemek Blogları Arasında Dediler

 • Yemekbahane

  SAlihcim tebrik ederim, bu hafta benim de çıkmış bir yerlerde haberim. Ben de sabah yazmıştım bloğa.İnsanın içi çok tuhaf oluyor değil mi:) Seni bilmeyen tanımayan insanların bir gazetede dergide sana dair bir haberi okuması çok değişikmiş :)

  Tebrikler,
  Müge

  Yanıtla
 • sevil(birdemliksohbet)

  tabrik ederim sizide sevgili mügeyide
  başarılarınızın devamını diliyorum

  Yanıtla
 • çeşnici Handan

  Pazar günü haberi Sabah gazetesinde okumuş ve sürekli bu blogu takip eden biri olarak takip ettiğim bir blogun adını böyle bir ustanın seçimi olarak görmekten çok memnun olmuştum.Tebrik ederim ve haberlerinizin devamlı olmasını dilerim.

  Yanıtla
 • kitchenart-ist

  Salihcim tebrik ederim, bizde okuduk yazıyı gurur duyduk seninle:)

  Yanıtla
 • the fan of tasty foods

  gerçekten tebrikler….
  çok keyif verici olsa gerek :))

  Yanıtla
 • bienal

  Teşekkürler, sizin de gerçekten çok güzel bir blogunuz var. Bundan sonra takipteyim.

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir