Gurme Haber

Harbiyiyorum Hafta Sonu Yine Hürriyet Jürisiydi

Geçtiğimiz Cumartesi günü Harbiyiyorum.com adına Savaş Özbey‘in derlediği özel “Etoburun Rüyası – 25 TL’nin Altında 25 Et Yemeği” köşesine ben de jüri olarak katkıda bulundum. Liste çok uzun ve çok güzel.

Henüz benim bile gitmediğim yerler var. Bu yüzden gitmediğim yerlerin hepsini tek tek not aldım. Peki bizim gittiğimiz yerler hangileri? İyi bir Harbiyiyorum izleyicisi hangileri olduğunun hemen farkına varacaktır.

Tam liste için buradan buyrun.

Emirates’e de kıyak geçtim hadi :)

etoburun-ruyasi-02a


Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir