Gurme Haber

Patron %50 İndirim Dedi! Meal Box’tan Harbiyiyorum Okuyucularına Tüm Yemeklerde %50 İndirim

Meal Box’la biribirimizi pek sevdiğimiz doğrudur! Bunu taçlandırmak için geçtiğimiz gün Meal Box patronlarıyla saatler süren bir görüşme yaptık ve Harbiyiyorum.com izleyicilerine “Harbi” bir indirim istedik. Önce %15 dendi, sonra %30 dendi, en son %50’ye el şıkıştık. Bakın tekrar ediyoruz! %50 indirime el sıkıştık!

Tarihte görülmemiş bir şey…

Hemen Mealbox.com.tr’ye girin dilediğiniz menüyü veya yiyeceği seçin ödeme aşamasında indirim kodu alanına “harbiyiyorum” yazın ve %50 indirimli sıcacık ev yemeği kapınıza gelsin.

Tadını çıkarın!

Not 1: Maili arkadaşlarınıza forwardlamak serbest :) Yani parolayı -“harbiyiyorum“- bilen indirimi kapıyor.
Not 2: Bu kampanya ay sonuna kadar geçerli. Acele edin!

PAROLA: harbiyiyorum

Sego Alfredo

Sego Alfredo Gonzales - Meksika doğumlu, 15 yıldır Türkiye'de yaşayan yeme-içme tutkunu bir expat. Harbiyiyorum.com'da yeme-içme haberleri ve fazlası ondan sorulur.

3 thoughts on “Patron %50 İndirim Dedi! Meal Box’tan Harbiyiyorum Okuyucularına Tüm Yemeklerde %50 İndirim

  • Deniz

    Patron indirim demiş ama nafile… Kendilerinden sipariş vermemiz 3 ayrı denemeye rağmen mümkün olmadı. İlkinde websitesi üzerinden sipariş vermemizden yaklaşık 15-20 dk sonra bir hanım arayıp kurye sorunu yaşadıklarını siparişimizi göndermelerinin ekstra zaman alacağını bildirdi, o nedenle o siparişi iptal etmek zorunda kaldık. İkinci denemede websiteleri bulunduğumuz ilçede adres seçimini kabul etmiyordu, müşteri hizmetlerine mail attım, daha önce yaşadıkları kurye sorunu nedeniyle bazı ilçelere gönderimi kapattıkları, sonra da açmayı unuttukları gibi bir yanıt aldım! Bugünkü denemede ise yine adres seçilemiyordu, daha hızlı iletişim için çağrı merkezlerini arayalım dedik ama uzun bir sessizlik, ardından meal box mesajı, ardından bu sefer çoook uzun bir sessizlikten sonra telefonu kapatmak zorunda kaldık… Çağrı merkezi telefonunun yanıt dahi vermediği bir firmadan bedava bile olsa sipariş vermeyi düşünmüyoruz artık…

    Yanıtla
  • Merhaba Deniz, bilgilendirme için çok teşekkür ederiz. Arka arkaya gelen aksilikler nedeniyle böyle bir durum yaşanmış. Size arka arkaya 3 kere olumsuz deneyim yaşattığımız için özür dileriz. İlgili kişiler bilgilendirilerek gerekli önlemleri alacağımızdan emin olabilirsiniz. Sevgi ve saygılarımızla…

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir