Gurme HaberGURME NOTLARI

Harbiyiyorum Network Özel Ağustos Ayı İndirimleri

Geçtiğimiz haftalarda Harbiyiyorum Network’ü tüm yeme-içme sektörü için duyurmuştuk. Bu bağlamda bizimle işbirliği yapan tüm işletmelerden izleyicilerimiz, takipçilerimiz için belirli periyotlara özel indirimler talep ettik. Böylece bizi izleyen, severek takip eden herkes bu indirimlerden yararlansın istedik. Aşağıda bu aya özel işletmelerden siz değerli izleyicilerimiz, okurlarımız için aldığımız indirim kuponlarını görebilirsiniz.

Mekana gittiğiniz zaman tek yapmanız gereken şey bu kuponları işletmeye göstermek, işletmenin Instagram hesabını takip etmek ve sihirli kelimeyi söylemek.

Sihirli kelime: Harbiyiyorum.

Hayırlı olsun.

Bundan böyle her ay sizler için mekanlardan aldığımız indirimleri yine web sitemizde derleyip sosyal medya hesaplarımızda ve tüm mecralarımızda paylaşıyor olacağız.

Harbiyiyorum Network indirimleri hayırlı ve de uğurlu olsun. Yeni mekanlardan ve yeni indirimlerden haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeye devam edin.

Müsaade Kadıköy – İstanbul

Müsaade Kadıköy 30 Temmuz’dan itibaren bu kuponla ve sihirli kelimeyle (Harbiyiyorum) giden herkese tüm menüde %10 indirim yapıyor!

Beykoz Balık Ekmek – İstanbul

Beykoz Balık Ekmek 30 Temmuz’dan itibaren bu kuponla ve sihirli kelimeyle (Harbiyiyorum) giden herkese tüm menüde %5 indirim yapıyor!

Kokoreççi Tekin Usta – İstanbul

Kokoreççi Tekin Usta 30 Temmuz’dan itibaren bu kuponla ve sihirli kelimeyle (Harbiyiyorum) giden herkese tüm menüde %10 indirim yapıyor!

Develi Etli Pide – İstanbul

Develi Etli Pide 30 Temmuz’dan itibaren bu kuponla ve sihirli kelimeyle (Harbiyiyorum) giden herkese tüm menüde %10 indirim yapıyor!

Akl-ı Selim Ocakbaşı – İstanbul

Akl-ı Selim Ocakbaşı 4 Ağustos’tan itibaren bu kuponla ve sihirli kelimeyle (Harbiyiyorum) giden herkese tüm menüde %5 indirim yapıyor!

Mathilda Profiterol, İstanbul

Mathilda Profiterol 30 Temmuz’dan itibaren bu kuponla ve sihirli kelimeyle (Harbiyiyorum) giden herkese tüm menüde %10 indirim yapıyor!

Barış Midye – Didim, Aydın

Barış Midye, Didim – 4 Ağustos’tan itibaren bu kuponla ve sihirli kelimeyle (Harbiyiyorum) giden herkese tüm menüde %5 indirim yapıyor!

Cunda Fora Glamping, Cunda, Ayvalık

Cunda Fora Glamping – 4 Ağustos’tan itibaren bu kuponla ve sihirli kelimeyle (Harbiyiyorum) giden herkese tüm konaklamalarda %10 indirim yapıyor!

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir