Gurme HaberGURME NOTLARI

Harbiyiyorum İftiharla Sunar: Harbiyiyorum Network

Yeme-İçme Sektörü İçin Harbiyiyorum Network Size Yeter!

Harbiyiyorum ailesi olarak 11 yıllık yayıncılık ve pazarlama geçmişimizle, yeme içme sektöründe hizmet vermekte olan işletmelerin sıkıntılarını ve bunların çözümlerini çok iyi biliyoruz. Piyasanın karışıklığını, kötü hizmet sunanları, dolandırıcıları, yıldıranları, aracıları, kafanızı karıştıranları, trolleri ve düşünceleri sadece ellerini cebinize sokmak olan kan emicileri çok iyi tanıyoruz. Bu sebeple birçok sorununuzu çözebilecek, satış ve cirolarınızı artıracak restoran kafe ve yeme-içme işletmeniz için can suyu olacak Harbiyiyorum Network‘ü siz değerli işletmelere takdim etmekten gurur duyuyoruz.

Harbiyiyorum Network Nedir?

Harbiyiyorum’un on yılı aşkın süredir yeme içme sektöründe geliştirdiği iletişim ağının, medya gücünün, bilgi ve tecrübesinin birlikten güç doğar düsturu ile aynı potada eritildiği güvenli bir limandır*. 

Harbiyiyorum Network’e Kimler Üye Olabilir?

Harbiyiyorum Network’e yeme-içme işinde hizmet vermekte olan büyük küçük ayrımı gözetmeksizin bütün işletmeler üye olabilir. (Restoranlar, kafeler, online ya da perakende satış yapan yeme içme işletmeleri, gıda toptancıları… Kısacası yemek ve içmekle ilgili olan herkes.)

Harbiyiyorum Network Ne İşe Yarar?

Harbiyiyorum Network bir “Hinterland” dır. Güvenli bir limandır. Yani Harbiyiyorum güvenli limanına yanaştığınız zaman birçok probleminizi çözebileceğiniz, satışlarınızı ve cironuzu artıracağınız yarım kalmış düşüncelerinizi, projelerinizi “Hadi canım bu kadar kolay mıymış?” diyerek tamamlayacağınız birçok yol ve hizmetle karşılaşırsınız. 

Harbiyiyorum.com’un birçok hizmetini ve danışmanlığını ücretsiz kullanır, Harbiyiyorum Network’ün işletmenize katacağı güç ile satışlarınızı artırır ve cironuzu büyütürsünüz.

Harbiyiyorum Network’e Nasıl Üye Olabilirim?

Bunun için bize [email protected] dan mail atmanız yeterli. Yetkili arkadaşlarımız sizlere en kısa sürede üyelik koşulları ve hizmet detayları hakkında iletişime geçecekler.

*Harbiyiyorum Network Nasıl Ortaya Çıktı?

Aslında Harbiyiyorum Network geçmişi olan bir fikirdi; doğru zamanı ve doğru zemini bekliyordu.

İyi niyetli, istekli, gerçekçi ve en temelde varoluş problematiğini yemek ekseninden yola çıkarak ele alan insanları buldu ve bu şekilde doğdu. Amacımız sadece değer katmak, kalıcı arşivler oluşturmak, yemek kültürümüzün gelişmesine ve tanıtılmasına katkı sağlamak gibi klişe sözlerden ibaret değil.

Harbiyiyorum Network‘ü kültürel farklılığın, dışavurumun, iletişime bağlılığın ve kişisel yaratıcılığın bu topraklarda hala var olduğunu göstermek ve bunu ziyafet sofralarında kutlamak için kurduk.

Harbiyiyorum Network‘deki her bireyin, her işletmenin kendi yaratıcı enerjisini gruba kattığını biliyor ve ilk önce buna saygı duyuyoruz. 

Yemek yemenin, farklı yemek kültürlerinin ve bu kültürlere ait sofraların birleştirici özelliğinin bizi en başta toplum olarak iyileştireceğine inanıyoruz. Böylece dünyanın daha iyi bir yer haline geleceğini biliyoruz.

Onbinlerce yıldır milyonlarca farklı yemeğin yapılması ve bunların insanların hayatlarında sindirdikleri anlamlar olması gerçekten çok tuhaf.  

Biz bu tuhaflığın güzel olduğuna inanıyoruz. Sizin güzel olduğunuza inanıyoruz. 

Ocağımıza hoş geldiniz!

Detaylı bilgi ve Harbiyiyorum Network‘e üye olmak için [email protected] a maillerinizi bekliyoruz.

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

One thought on “Harbiyiyorum İftiharla Sunar: Harbiyiyorum Network

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir