Harbiyiyorum Okan Üniversitesi Gastronomi Bölümünü Ziyaret Etti!

Turkmax Gurme’de “Şehirli Sofralar“ı  sunan gazeteci Nilay Örnek haftada bir gün Okan Üniversitesi Gastronomi bölümü öğrencilerine ders veriyor. Bugünkü dersine ise biz konuk olduk. Sirha 2014 İstanbul fuarında tanıştığımız öğrencilerinin de ısrarlarını kırmayıp gastro arkadaşımız Gurukafa’yı da yanımıza alarak Kurtköy’deki kampüste öğrencilere Harbiyiyorum.com hikayesini ve buradan edindiğimiz tecrübeleri anlattık.

Bizim için oldukça keyifli olan bu etkinlikte geleceğin şeflerini/işletme sahiplerini görmek ve onların içinde bulundukları sürecin bir parçasının içinde olmak çok anlamlıydı.

Gençlere bir faydamız olduysa da ne mutlu bize!

Üstteki resimde sağdaki @gurukafa (Burak Kan) soldaki ise @harbiyiyorum – Yani ben Salih Seçkin Sevinç :)

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor ve yazıyor. 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" 2014 - "Social Media for Real" 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" kitaplarının yazarı. ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'dan bu yana Kültür TV'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlıyor ve sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir