Gurme Haber

Harbiyiyorum Okan Üniversitesi Gastronomi Bölümünü Ziyaret Etti!

Turkmax Gurme’de “Şehirli Sofralar“ı  sunan gazeteci Nilay Örnek haftada bir gün Okan Üniversitesi Gastronomi bölümü öğrencilerine ders veriyor. Bugünkü dersine ise biz konuk olduk. Sirha 2014 İstanbul fuarında tanıştığımız öğrencilerinin de ısrarlarını kırmayıp gastro arkadaşımız Gurukafa’yı da yanımıza alarak Kurtköy’deki kampüste öğrencilere Harbiyiyorum.com hikayesini ve buradan edindiğimiz tecrübeleri anlattık.

Bizim için oldukça keyifli olan bu etkinlikte geleceğin şeflerini/işletme sahiplerini görmek ve onların içinde bulundukları sürecin bir parçasının içinde olmak çok anlamlıydı.

Gençlere bir faydamız olduysa da ne mutlu bize!

Üstteki resimde sağdaki @gurukafa (Burak Kan) soldaki ise @harbiyiyorum – Yani ben Salih Seçkin Sevinç :)

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir