Gurme Haber

Harbiyiyorum’u Instagram’dan Takip Etmeyi Unutmayın

Günümüz popüler kültürünün kısa süreli rahatlama alanlarından biri olan Instagram’ı Harbiyiyorum olarak biz de gün içerisinde aktif olarak kullanıyoruz. Herkesin elinde düşürmediği ve Facebook satın almasından sonra iyice atağa geçen Instagram’da şu an itibari ile 27.000 takipçimiz ile yayınımıza devam ediyoruz.

Her ne kadar cevherimiz ve gerçek arşivimiz Harbiyiyorum.com’da olsa da yeni lezzet ve mekan keşiflerimizi, Harbiyiyorum.com yazılarının perde arkasını, değişik isimli yemeklerin ne olduğunu, sokak lezzetlerinin anlık paylaşımlarını, yeme-içme üzerine tartışmaları, zaman içerisinde yaptığımız Instagram çekilişlerini ve sürpriz hediyeleri Harbiyiyorum’un Instagram hesabından takip edebilirsiniz.

2009 yılından beri yayın hayatına devam eden ve yemek/restoran tavsiyeleri veren Harbiyiyorum bugün de ilk günkü misyonunu aynı heyecanla devam ettirmekte, yeme-içme külliyatı adına yaptığı daha geniş spektrumlu bir yayın akışı ile eğiten, öğreten ve tavsiye veren bir yayıncı olma ilkesini sürdürmektedir.

Olur da bugüne kadar gözden kaçırmışsınızdır diye tüm sosyal medya hesaplarımızı sizlerle tekrar paylaşmak isteriz. Bizi bu mecralarda da takip etmeyi unutmayın, böylece yayınlarımızı kaçırmamış ve tavsiyelerimizden ilk siz bilgi sahibi olmuş olursunuz.

Sego Alfredo

Sego Alfredo Gonzales - Meksika doğumlu, 15 yıldır Türkiye'de yaşayan yeme-içme tutkunu bir expat. Harbiyiyorum.com'da yeme-içme haberleri ve fazlası ondan sorulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir