Gurme Haber

Hellmann’s Burger Fest 2017 Başlıyor

Burgere Doymak İçin 30 Eylül ve 01 Ekim’de Zorlu Center’a Koşun!

Türkiye’nin tek hamburger festivali olan Hellmann’s Burger Fest, 30 Eylül – 01 Ekim 2017 tarihleri arasında yine Zorlu Center’da gerçekleşecek. Festival bu sene de, önceki senelerde olduğu gibi şehrin seçkin mekanlarının mutfağından en gurme burgerleri, sınırsız lezzeti ve eğlenceyi vaadediyor.

Bu sene katılımcıları 40’dan fazla gurme burger çeşidinin yanında, canlı müzik eşliğinde sürpriz hediyeler de bekliyor. Özel reçeteleriyle festivalde burgerlerini sunacak bir kaç markaya hızlıca göz atarsak; Cookshop, Kitchenette, Burger House, Daily Dana, Burgerillas, Shakespeare, Kev Snack, Komşu Burger, Hayal Kahvesi, Route Burger, Mezzaluna, Midpoint ve B&B Burger bunlardan bazıları.

Festival kapsamında ayrıca ünlü şef Maksut Aşkar ile burger ve sos yapımı gibi keyifli workshoplar da düzenlenecek. 01 Ekim Pazar günü ise ortam, Ayhan Sicimoğlu – Latin All Stars konseriyle şenleniyor.

Damak tadına düşkünler için söylemeden geçmeyelim, festivale göz atarken, Hellmann’s’ın, tüm soslarını artık sadece restoranlarda değil, evlerde kullanabilmemiz için marketlerde de bulabileceğimizi öğrenmiş olduk. Doyasıya burger tatmak, lezzetli workshoplara katılmak, canlı müziklerle coşmak ve sürpriz hediyeler kazanmak için 30 Eylül- 01 Ekim tarihlerini not edin!

Hellmann’s Burger Fest Zorlu Center’da.

Biletler ise Biletix’te!
Dobra Gül

Gittiği yerler kim olduğunu bilmez. Dobra dobra yazar. 7 kuşak Bolu Mengen'li. Sevdiğini çok sever, sevmediğinin üstünü çizer. Dikkat! Gerçek gurme! Mekanların korkulu rüyası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir