Gurme Haber

Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan! (iPhone Uygulamamız Ramazan Boyunca Bedava)

Evet. Hoşgeldin ya Şehr-i Ramazan! Mübarek ay. Onbir ayın sultanı. Kulaktaki tının da, gönüllerdeki varlığın da bir farklı senin. Zorlayıcısın ama öğreticisin. Tüm islam alemine hoşgeldin, safa getirdin!

Oruç tutacak herkese hayırlı iftarlar ve sahurlar dileriz. Allah kabul etsin, ilminizi ve feyzinizi arttırsın. Sıcaklarda yardımcınız olsun. Zihin açıklığı versin. Bol bol dinlenip ferah bir şekilde mübarek Ramazan ayını geçiresiniz. Amin.

Biliyoruz ki en büyük imtihan nefis ile. Nefis denince de ilk olarak akla yemek geliyor. (Biz de öyle, sizinkini bilemeyiz.) Biz de bu sebepten Harbiyiyorum olarak Ramazan ayı boyunca iPhone uygulamamızı tamamen ücretsiz yapalım dedik. Hayırlı olsun!

Wireless’dan indirmenize gerek yok, uygulama 11 MB ve 3G teknolojisi ile hop cebinizde!

Uygulamadaki yiyeceklere bakın, bol bol ilham versin. İftardan sonra bakın ama.

Uygulamayı Appstore’dan indirmek için buradan!

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

2 thoughts on “Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan! (iPhone Uygulamamız Ramazan Boyunca Bedava)

 • Merhaba;
  Uygulamayı biraz önce indirdim. Hem içerik yönünden hem de tasarım yönünden çok başarılı bir uygulama. Severek ve yiyerek takip ediyoruz.
  Teşekkür ederiz.
  Saygılar

  Yanıtla
  • admin

   Çok sağolun. Afiyet olsun :)

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir