Gurme Haber

Journée Pâtisserie et Boulangerie 08 Ekim’de Fransa Sarayı’nda!

Geçen yıl ilki düzenlenen Journée Pâtisserie et Boulangerie bu sene yine damağına düşkün İstanbullularla buluşuyor. 08 Ekim’de Fransız Sarayı‘nda düzenlenecek etkinliğe, Fransa’nın dünyaca ünlü patisserie kültürünün Türkiye’deki temsilcilerinin yanısıra Türkiye’nin de önde gelen patisserie tatları katılacak.

Journée Pâtisserie et Boulangerie‘yi geçen sene ziyaret eden katılımcılar adeta mest olmuşlardı, bu başarısının altında bize göre, etkinliğin uluslararası ölçeği, ödüllü sunumları ve nefis lezzetleri yatıyor.

pasta_02

Fransa Başkonsolosu’nun yanı sıra Fransız ve Türk bürokratların da katılacağı, pazarın önde gelen tedarikçilerini tanıma, iş ilişkisi geliştirme ve network yaratma fırsatı da sunan Journée Pâtisserie et Boulangerie’de Fransa’nın rafine ve artisanal patisserie lezzetlerine; kahveler, çaylar, kokteyller, müzik ve bol keyif eşlik edecek.

Bu butik lezzetlerle buluşmak için 08 Ekim 2016 Cumartesi gününü ajandanıza şimdiden not edin.

Dobra Gül

Gittiği yerler kim olduğunu bilmez. Dobra dobra yazar. 7 kuşak Bolu Mengen'li. Sevdiğini çok sever, sevmediğinin üstünü çizer. Dikkat! Gerçek gurme! Mekanların korkulu rüyası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir