Gurme HaberGURME NOTLARI

Korona Salgını Günlerinde Dışarıdan Yemek Siparişi Verir misiniz? – Anket-

Herkese merhaba. Çok basit bir anket düzenliyoruz Harbi Yiyorum Twitter hesabımız üzerinde… Korona salgını günlerinde dışarıdan yemek siparişi verip vermeyeceğinizi, ayrıca dışarıdan evinize gönderilen yemeklerin sizde Korona’ya yakalanıp yakalanmayacağınız algısına etkisinin ne olduğunu merak ediyoruz.

Anketimize katılır ve Twitter hesabımızı da bu vesileyle takip ederseniz çok seviniriz.

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

2 thoughts on “Korona Salgını Günlerinde Dışarıdan Yemek Siparişi Verir misiniz? – Anket-

  • Birol Koyunoglu

    Merhaba
    Eşim ve ben ayda 3-4 kez dışarıda yemek yiyor veya eve sipariş veriyorduk. Salgın başladığından beri, dışarıdan yemek yemeyi veya eve sipariş vermeyi bıraktık, fırından ekmek, simit v.b. ürünler almayı bıraktık.
    Teşekkürler

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir