Gurme Haber

Makarna Festivali Yarın Başlıyor! (23-25 Eylül 2016)

Bu yıl ilki gerçekleşecek olan Makarna Festivali Sirkeci Garı’nın tarihi çatısı altında yarın başlıyor. 23-25 Eylül tarihleri arasında 3 gün sürecek festivalde sektörden birçok profesyonel katılıyor. Birçok makarna ve sos üreticisi firmanın katılımı yanında festival boyunca konuşmacılar da sektörü masaya yatıracak ve belki de daha önce sektör hakkında konuşulmamış konuları izleyicilerle birlikte irdeleyecekler. Aynı zamanda festival boyunca usta şefler ve makarna sevdalıları tarafından eğlenceli makarna atölyeleri düzenlenecek.

Bizim de açılış gününde (23 Eylül) ikinci seansta saat 17:00-18:00 arasında kurucumuz Salih Seçkin Sevinç ile “Harbiyiyorum.com hikayesi” konulu bir söyleşimiz var. Hobi bir blog olarak başlayıp bir yeme-içme kültürü sitesine nasıl dönüştüğünden tutun da, bu işlerden nasıl para kazanılacağına, hangi mekanların makarnası ile ön plana çıktığına dair etraflıca bir söyleşi olacak.

Tüm meraklıları bekliyoruz!

Festival biletleri için biletler Biletix‘de!

Sego Alfredo

Sego Alfredo Gonzales - Meksika doğumlu, 15 yıldır Türkiye'de yaşayan yeme-içme tutkunu bir expat. Harbiyiyorum.com'da yeme-içme haberleri ve fazlası ondan sorulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir