Video

Moleküler Gastronomi: Beyaz Çikolatalı Spaghetti -Video-

Gün yok ki moleküler gastronomi bizi şaşırtmasın önümüze “Vay canına!” dedirten bir yemek koymasın. Geçtiğimiz günlerde sitemizde sahanda moleküler yumurtayı tanıtmıştık. Şimdi de üzerinde çilek ve yanında böğürtlen ile servis edilen beyaz çikolatalı spaghettiyi takdim ediyoruz.

Şimdi bazılarınız “Neden?” diye sorabilir. O durumda aklımıza bir tek Rafet El Roman‘ın şarkısı geliyor… “Sorma neden, söyleyemem…” :) Yine de tek söyleyebileceğimiz şey, keyifli bir video olduğu…

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir