Portekiz’in Meşhur “Nata” Tatlısı Kadıköy Moda’da…

Morn Kadıköy, Kadıköy Moda’da Nata Tatlısı Konusuna En İddialı Yerlerden Biri!

Portekiz yazılarımızı takip edenler ve tatlı sevenler pek iyi bilir, Portekiz deyince Türkiye’de yemekle ilgili hemen herkesin aklına Portekiz’in meşhur Belem Turtası, yani Nata gelir. Milföy hamurundan yapılan içi özel bir krema dolgulu bu tatlı yemesi oldukça keyifli ve bir oturuşta 8-9 tane yiyebileceğiniz bir tatlı. Kadıköy Moda’da Yoğurtçu Parkı’nın hemen karşısına açılan Morn Kadıköy bu tatlının en iddialı icracılarından biri…

Salih Abi bu hafta sonuna mutlu girebilmek adına Morn Kadıköy‘e uğradı. Portekiz’de Nata’yı yerinde yemiş biri olarak Morn Kadıköy’ün Nata’sına tam not verdi.

Aşağıda Instagram TV için çektiği videoyu bulabilirsiniz. (En yeni mekanlar ve lezzetler için Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın)

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor ve yazıyor. 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" 2014 - "Social Media for Real" 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" kitaplarının yazarı. ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'dan bu yana Kültür TV'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlıyor ve sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir