İstanbulKadıköyNetwork

Saye Pide Lahmacun, Kadıköy, İstanbul

Kadıköy Çarşı içerisinde iddialı lahmacuncular ve kebapçılar arasında yeni ve iddialı bir lahmacuncu daha geldi. İsmi: Saye. Ben bu mekanın lahmacununa “Kenarsız Lahmacun” ismini taktım. Ne demek istediğimi fotoğraftan anlayacaksınız. 

Gobit/pide içinde fırına verilen kavurmalı kaşarlı tombik de Saye’ye ait bir spesiyal… İlk kez fırında böyle bir uygulama gördüm ve bence gayet başarılı sonuç vermiş.

Saye Pide Lahmacun
Adres:
Nailbey Sokak / No:11 / Caferağa , Kadıköy
Tel: +905323833636

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

One thought on “Saye Pide Lahmacun, Kadıköy, İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir