Gurme Haber

Sirha 2015 Yiyecek İçecek Sektör Fuarının Ardından…

Harbiyiyorum olarak bu yıl Sirha yiyecek içecek sektör fuarının basın destekçisiyidik. Bu sebeple fuar alanında bir de küçük standımız oldu.

Bu sayede dijital ortamdaki varlığımızı fiziki dünyaya da taşıdık. Stand ve fuar olayı bizim için bir ilkti ve böylece öncesinde sanal dünyada görüştüğümüz/bizi izleyen birçok kişiyle yüzyüze görüşme fırsatı bulduk.

3 gün süren fuarda yemek odaklı birçok etkinlik düzenlendi ve yiyecek içecek sektöründen birçok marka hem mevcut müşterleriyle buluşmak, hem de yeni müşterilere ulaşmak adına güzel bir fırsat elde etti.

Fuarın en çok ilgimizi çeken noktalarını ise aşağıdaki gibi  Instagram hesabımızda #harbisirha hashtagi ile paylaştık. İçeriklerin detaylı açıklamalarını hesabımızı beğenerek görebilirsiniz.

Bir sonraki yıl görüşmek üzere diyelim.

Fotoğraftakiler Soldan Sağa: Betül Özden, Salih Seçkin Sevinç, Tuğçe Sayın, Ece Kübra Başçı / Bahar Cumartesi günü bu yukarıdaki fotoğraf çekilirken yoktu. O da en aşağıda ilk gün fotoğrafımızda var :)

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir