BeşiktaşIzgara Et

Sizin İçin Harbi Yedik: Bosphorus Grill, Çırağan Sarayı

Geçtiğimiz hafta Çırağan Sarayı‘nda Bosphorus Grill deneyimini bir de kendi gözlerimizle görelim dedik. Haziran’da başlayan ve sezon sonuna kadar devam edecek Bosphorus Grill, konsepti ile özellikle et severler için bayram niteliğinde.

Biz de Harbiyiyorum olarak elimizden geldiğince bu ziyafeti sizler için fotoğraflamaya çalıştık. Lafı fazla uzatmadan sizi kuzu çevirmeden, tandıra, bonfileden, dönere; oradan da ver elini kokoreçe (ve hayal edebileceğinizden daha fazlasına) kadar her şeyin düşünüldüğü bir gastronomi deneyiminin görselleri ile başbaşa bırakıyoruz.

Bosphorus Grill, yaz sonuna kadar (yiyebildiğin kadar konseptiyle) içkiler hariç kişi başı 160 TL. Rezervasyon: 0212 236 7333

Bonfile, İki Pirzola ve Antrikot

Picture 1 of 19

Bu bizim tercihimiz oldu tabii :) Az pişmiş severseniz az, orta pişmiş severseniz orta. Şef, siz nasıl isterseniz etlerinizi ona göre pişirip, taze lavaşın üzerinde masanıza sıcak bir şekilde servis ediyor.Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir