Gurme HaberInstagurme

Aç-Bitir Pişmiş Karides Kokteyl Söğüş Türkiye’ye de Gelir Mi?

Amerika New Jersey’de “LIDL” süpermarketinde gördüğümüz ve neredeyse her gittiğimizde atıştırmalık gibi satın aldığımız haşlanmış ve yemeye hazır Aç-Bitir karides kokteyllerini dün Instagram hesabımızda paylaştık. Böylesine besleyici bir proteinin orada 11 dolara satıldığını geçen yıldan biliyoruz. (2022)

Ve bugün hala aynı fiyata satıldığı bilgisi tarafımıza ulaştı. Kokteyl sosu ile birlikte açar açmaz yemeye hazır olan bu ürünle ilgili dün şöyle bir metin paylaştık.

“Şöyle bir (Aç, bitir) söğüş karides 🍤 sunumunu (sosuyla falan) bizim marketlerde hiç göremeyecek miyiz? Ne bileyim, Macro Center olsun, File olsun… Bu karides söğüşü geçen yıl Amerika’da “Lidl” dan almıştım. Açıyorsun, sosa banıp yiyorsun. 11 dolar civarındaydı.”

Aşağıda paylaşımımızı bulabilirsiniz. En yeni lezzet ve mekan keşiflerimiz için Harbiyiyorum Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın.

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir