Gurme HaberGURME NOTLARI

Harbiyiyorum Network Özel Ekim Ayı İndirimleri

Siz değerli izleyicilerimiz, okurlarımız için Harbiyiyorum Network işbirliği içerisinde bulunan işletmelerden aldığımız Ekim ayı indirim kuponlarını aşağıda görebilirsiniz.

Mekana gittiğiniz zaman tek yapmanız gereken şey bu kuponları işletmeye göstermek, işletmenin Instagram hesabını takip etmek ve sihirli kelimeyi söylemek.

Sihirli kelime: Harbiyiyorum.

Her ay sizler için mekanlardan aldığımız indirimleri web sitemizde derleyip, sosyal medya hesaplarımızda ve tüm mecralarımızda paylaşmaya devam edeceğiz.

Tike Suadiye Restaurant, Suadiye, İstanbul

Tike Suadiye Restaurant 1 Ekim’den itibaren bu kuponla ve sihirli kelimeyle (Harbiyiyorum) giden herkese hafta içi 12:00 – 16:00 saatleri arasında tüm menüde %15 indirim yapıyor!

İpekzade Ciğer ve Kebap, Ataşehir, İstanbul

İpekzade Ciğer ve Kebap 1 Ekim’den itibaren bu kuponla ve sihirli kelimeyle (Harbiyiyorum) giden herkese tüm menüde %10 indirim yapıyor!

Offal Food İzmir, Karşıyaka, İzmir

Offal Food İzmir 1 Ekim’den itibaren bu kuponla ve sihirli kelimeyle (Harbiyiyorum) giden herkese tüm menüde %10 indirim yapıyor!

Midyeci Şehmus Usta’nın Yeri, Bodrum, Muğla

Midyeci Şeymus Usta’nın Yeri 1 Ekim’den itibaren bu kuponla ve sihirli kelimeyle (Harbiyiyorum) giden herkese tüm menüde %10 indirim yapıyor!

Fink Cafe Bistro, Büyükçekmece, İstanbul

Fink Cafe Bistro 1 Ekim’den itibaren bu kuponla ve sihirli kelimeyle (Harbiyiyorum) giden herkese tüm menüde %10 indirim yapıyor!

Eslem Söğüş, Şişli, İstanbul

Eslem Söğüş 1 Ekim’den itibaren bu kuponla ve sihirli kelimeyle (Harbiyiyorum) giden herkese tüm menüde %5 indirim yapıyor!

Nebioğlu Döner, Ataşehir, İstanbul

Nebioğlu Döner 1 Ekim’den itibaren bu kuponla ve sihirli kelimeyle (Harbiyiyorum) giden herkese tüm menüde %10 indirim yapıyor!

One thought on “Harbiyiyorum Network Özel Ekim Ayı İndirimleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir